20 Luty 2009 o 00:00
iBOOD

Multi-narzędzie 16 w 1 Leatherman Wave

Leatherman to synonim najwyższej jakości kieszonkowych multi-narzędzi. Leatherman Wave jest niezwykle popularny w USA, niektórzy twierdzą nawet iż stał się ikoną narzędzi kieszonkowych. Prezentowany produkt to przedstawiciel najnowszej linii tej marki, charakteryzującej się wytrzymałością i świetnym designem. Można nawet powiedzieć, że produkty Leatherman są nie tylko doskonałymi technicznie narzędziami, ale również sprzętem wyznaczającym nowe standardy. Leatherman posiada kilkanaście bardzo ciekawych funkcji, z których 4 można stosować bez konieczności rozkładania rękojeści ( proste ostrze nożowe, ząbkowane ostrze nożowe, pilnik do metalu i drewna, piła do drewna) . Obydwa noże można otworzyć jedna ręką i zablokować dla większego bezpieczeństwa. Dodatkowe ostrza należy otwierać używając obrywu dłoni, można je również zablokować w pozycji otwartej. Dzięki legendarnej ergonomii firmy Leatherman urządzenie doskonale leży w dłoni. Zaokrąglone brzegi oraz narzędzia dokładnie schowane w rękojeści pozwalają na precyzyjne używanie szczypiec podczas wszelkich prac. To legendarne multi-narzędzie Leatherman przyda się w każdej sytuacji.
  • Producent: Leatherman
  • Typ: Wave New
  • Materiał: stal nierdzewna
  • Masa: 224 g
  • Długość urządzenia 10 cm
  • Długość otwartego urządzenia: 15.75 cm
  • Zestaw zawiera skórzane etui
  • Zwiększona wytrzymałość
  • Posiada:
  • szczypce wydłużone płaskie
  • szczypce uniwersalne
  • przecinacz do kabli
  • przecinacz do drutu
  • proste ostrze nożowe (otwierane jedną ręką)
  • ząbkowane ostrze nożowe (otwierane jedną ręką)
  • pilnik diamentowy
  • pilnik do metalu i drewna
  • piła do drewna
  • nożyczki
  • duży śrubokręt płaski
  • duże gniazdo końcówkę (wkrętak)
  • małe gniazdo końcówek (wkrętak)
  • 2 dwustronne końcówki (mikro i duża)
  • otwieracz do puszek
  • otwieracz do kapsli
  • ściągacz izolacji
  • ucho do paska
  • Gwarancja: 25 lat
20 Luty 2009 o 00:03
cavo Użytkownik

jak ktoś lubi to brać…bo ja raczej nie skorzystam. mam scyzoryk który ma z 20 lat pewnie i będzie mi służył jeszcze bardzo długo.

20 Luty 2009 o 00:12
rhclaus Użytkownik

Słabiutko. Razem z kosztami przesyłki wychodzi tyle co na Allegro.

20 Luty 2009 o 00:38
WzorowyUczen Użytkownik

a na rynku takie po 5zł stoją ;-)

20 Luty 2009 o 09:25
yoker Użytkownik

no Jeżeli masz takie p 5 zł i to fimy Leatherman !!! to ja kupie od ciebie 20 szt powiecmy po 10 zł tak zebys zarobił

20 Luty 2009 o 09:26
yoker Użytkownik

bajki tu piszesz koles

20 Luty 2009 o 14:48
Globus Użytkownik

Nie no ładny, firmowy sprzet, na stronie z takimi zabawkami stoi po 315zl i jest nawet filmik na YouTubie jak to dziala ;) Bardzo interesujaca zabawka lecz mi kompletnie niepotrzebna. Ale amatorzy takiego sprzetu napewno sie znajda. pozdrawiam

20 Luty 2009 o 15:51
Admin iBOOD pl Użytkownik

* Jak zostać Łowcą Okazji?

Wejdź na Naszą-Klasę i kliknij w button “Zostań Łowcą Okazji” (lub odwiedź http://nasza-klasa.pl/ibood)
a w Twoim Profilu pojawi się specjalna sekcja, w której codziennie
znajdziesz najnowsze oferty iBOOD. Jeśli dany produkt Ci się spodoba i
będziesz chciał go kupić, wystarczy, że się zarejestrujesz, przechodząc
bezpośrednio na stronę z ofertą. Rejestracja zajmie Ci parę sekund.
Złap okazję!

20 Luty 2009 o 23:13
przemq Użytkownik

Do Admina iBOOD – czym sie rozni info z naszej klasy od subskrypcji iBOOD.pl ? ktora codziennie w mailu informuje o nowej rzeczy na ibood.pl

21 Luty 2009 o 05:34
www005531 Użytkownik

Niczym – po prostu nie każdy wie co to iBOOD a na NK się dowie…

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.