22 Luty 2009 o 00:00
iBOOD

Słuchawki douszne Sony MDREX75SLS

Dziś prezentujemy kolejny interesujący produkt! To dobra wiadomość dla wszystkich tych, którym nie udało się skorzystać z poprzednich ofert słuchawek dousznych, ponieważ dziś proponujemy srebrne Sony MDREX75SLS! Doskonałe rozwiązanie przy wszelkiego rodzaju odtwarzaczach MP3, przenośnych odtwarzaczach DVD czy innych mobilnych, multimedialnych urządzeniach. Sony MDREX75SLS posiadają 50 cm przewód, 1 m przedłużacz oraz 3 końcówki w różnych rozmiarach. Czy coś może przebić tą propozycję od Sony ? Dodatkowym atutem jest również częstotliwość pracy od 5 do 23.000 Hz, przez co słuchawki bezbłędnie odtwarzają wszystkie wysokie i niskie tony! Dodatkowo zestaw zawiera nieduże pudełko pozwalające zwinąć przewód. Sony MDREX75SLS to naprawdę kusząca oferta, której ciężko się będzie oprzeć!
  • Producent: Sony
  • Typ: słuchawki douszne Sony MDREX75SLS
  • Kolor: srebrny
  • Model: słuchawki douszne
  • Słuchawki o zwartej budowie pozwalające na odtwarzanie wszystkich basów
  • Doskonała jakość dźwięku
  • Nowy, wyjątkowo czuły 9 mm głośnik
  • Częstotliwość: 5 Hz - 23000 kHz
  • Impedancja: 103dB/mW
  • Krótki przewód 0,5 m pozwalający na większą mobilność
  • Dodatkowy przedłużacz przewodu 1 m
  • Wkładki douszne w 3 rozmiarach: małe, średnie i duże
  • Waga: 6 g
  • Gwarancja: 2 lata
22 Luty 2009 o 00:32
5zymon Użytkownik

W necie szukajcie po prostu MDR-EX75 , bo wpisujac ten model dokladnie tak jak jest na iboodzie, ciezko cos znalezc. Moim zdaniem, jest to okazja :) mimo wysylki 30 zl.

22 Luty 2009 o 00:34
jakubu Użytkownik

149zl na allegro i na necie

22 Luty 2009 o 01:01
dstefanski Użytkownik

A jak same słuchawki? Miałem EX75 i grały świetnie niestety jakość kabli była słaba i 2 pary padły po ok 6 miesiącach używania.

22 Luty 2009 o 12:42
krolikbugs Użytkownik

Właśnie co sądzicie, warte są swojej ceny ? no można zyskać 40 zeta, więc chyba nieźle, ja myślałem od dłuższego czasu żeby zakupić sobie jakieś lepsze słuchawki ? O czymś co by na pewno lepiej grało od creative ep-630? Może ktoś słyszał jak one grają i mógłby coś powiedzieć ?

22 Luty 2009 o 13:48
mulec Użytkownik

No jest okazja, ale ja jakiś czas temu zakupiłem słuchawki AKG… nie wiem co lepsze

22 Luty 2009 o 17:11
buli Użytkownik

Całkiem niezła cena tylko że takich nie potrzebuję. Ja kupiłem ostatnio AKG T930 i jestem zaj… zadowolony zarówno z ceny jak i z produktu:)

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.