28 Luty 2009 o 00:00
iBOOD

Drabinka Cosco Super Fold

Przez ponad 65 lat fima Cosco Home Office Products utrzymuje pozycję lidera w branży jako największy producent składanych mebli i drabin. Dziś dumnie przedstawiamy drabinkę Cosco Super Fold - mocną, kompaktową drabinę, którą łatwo przechowywać! Genialny projekt jest wynikiem idealnego połączenia bezpieczeństwa i elastyczności. Lekkie aluminiowe ramki zapewniają, że schodki ważą zaledwie 9.7 kg, a przy tym w żaden sposób nie ograniczają bezpieczeństwa i trwałości drabiny. Co więcej, w pozycji złożonej ta drabina zajmuje zaledwie 151 x 19 x 14 cm. To niewątpliwa zaleta móc swobodnie przechowywać ów przedmiot. Wraz z certyfikatem EN131, powlekanymi stopniami i mocnymi uchwytami drabinka ta daje Ci bezpieczeństwo i komfort użytkowania! Jeśli więc masz dość dużych, nieporęcznych i skomplikowanych drabin nie będziemy musieli Cię przekonywać do dzisiejszej oferty. Drabinka Cosco Super Fold jest dokładnie tym, czego szukałeś!
  • Marka: Cosco
  • Typ: Super Fold Staircase
  • W pełni ergonomiczny i stabilny sprzęt
  • Wykonanie i waga: Lekkie, aluminiowe ważące zaledwie 9.7 kg
  • Łatwa do przechowywania i składana, drabinka zajmuje tylko 151x19x14cm
  • 3 stopnie po obu stronach (na wysokości 25, 50 i 75 cm od podłogi)
  • Certyfikat EN 131
  • Gwarancja: 2 lata
28 Luty 2009 o 02:16
btreja77 Użytkownik

wygląda na solidną

28 Luty 2009 o 10:57
mulec Użytkownik

Myślę że więcej ludu zainteresowanych jest sprzętem RTV i AGD, sam czekam na jakąś dobrą golarkę.

28 Luty 2009 o 20:39
wawpru Użytkownik

Czy tylko mi się tak wydaje, czy trzeba naprawdę nie mieć co robić z pieniędzmi żeby kupić drabinkę z czterema “szczeblami” za ponad 300 zł?? Jestem ciekawy, czy sprzedali choć jedną sztukę tego w Polsce…

28 Luty 2009 o 22:20
zietof Użytkownik

jw.

28 Luty 2009 o 23:29
chcezary1 Użytkownik

No jak masz kase, to czemu nie miec wszystkiego high standard!(sprzet nie pierwszej potrzeby, ale fajnie miec, choc mozna namierzyc taniej -)

1 Marzec 2009 o 00:05
kindziorka Użytkownik

Coż za małe pieniądze możesz mieć super wielką drabinę, tylko gdzie ją trzymać w małym mieszkaniu?

1 Marzec 2009 o 23:09
exitcosmo Użytkownik

MOZE KOMUS AKURAT SIE PRZYDA

2 Marzec 2009 o 13:38
wawpru Użytkownik

Mi też by się przydała, ale tak za 200 zł taniej :)

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.