5 Marzec 2009 o 22:04
iBOOD

Słuchawki nauszne Sony MDR-D777 80 kHz

Sony MDR-D777 to najwyższej klasy słuchawki nauszne zaprojektowanie specjalnie do odtwarzaczy MP3, sprawdzające się szczególnie dobrze na otwartym powietrzu. Składane słuchawki z wąskim pałąkiem dostarczane są z pokrowcem, który ułatwia przenoszenie naszego sprzętu. Ergonomiczna konstrukcja oraz dobrze przylegające słuchawki z trwałymi dźwigniami to gwarancja największego komfortu użytkowania. Przetwornik akustyczny HD reprodukujący bardzo szeroki zakres częstotliwości, we współpracy z magnesami neodymowymi o dużej mocy, pozwala cieszyć się niesamowicie czystym dźwiękiem nawet w częstotliwości 80 kHZ oraz doskonale brzmiącymi basami. Dzięki przełącznikowi osłabiania zewnętrznych dźwięków i hałasów otoczenia, możliwy jest relaks i wyciszenie nawet w zatłoczonym autobusie! Powrót do rzeczywistości jest również niezwykle prosty, wystarczy jedynie wyłączyć osłabianie zewnętrznych dźwięków. Te wyjątkowe słuchawki mogą być używane z komputerami PC oraz Laptopami. Jeżeli szukasz najlepszej jakości dźwięku w połączeniu z najlepszą ergonomią słuchawki Sony MDR-D777, to właściwy wybór.
  • Producent: Sony
  • Typ: MDR-D777
  • Częstotliwość: 8-80.000 Hz
  • Czułość: 106.0 (dB/mW)
  • Magnesy neodymowe: (360 kJ/m3)
  • Impedancja: 24.0 Ohm
  • Typ przewodu: Jednostronny OFC
  • Długość przewodu: 1.2 m
  • Wtyk : Prosty wtyk mini stereo (pozłacany)
  • Waga: 166.0 g
  • Przełącznik osłabiania zewnętrznych dźwięków
  • Zestaw zawiera pokrowiec na słuchawki
  • Strona producenta/ instrukcja:
  • http://www.sony.pl/product/hoh-classic/mdr-d777#pageType=manual
  • Gwarancja: 2 lata
28 Marzec 2009 o 00:26
Kawior77 Użytkownik

ile dokladnie kosztowaly te sluchawki z wysylka? szkoda ze mnie ominelo to cudo!!! kiedy znow beda?

24 Kwiecień 2009 o 12:27
flesh1 Użytkownik

cudo ? pffff
ja mam sennheister HD166 i steelseries 4H i moim zdaniem to jest cudo ;)

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.